Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hümeyra Boğa
Hümeyra Boğa (Adana Deri Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Hümeyra Boğa (Adana Deri Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Hümeyra Boğa hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Hümeyra Boğa iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Hümeyra Boğa ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Hümeyra Boğa ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Hümeyra Boğa ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Hümeyra Boğa ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Hümeyra Boğa ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Hümeyra,  Boğa,   AdanaHümeyra Boğa Muayene ÜcretiHümeyra Boğa Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHümeyra Boğa Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHümeyra Boğa ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHümeyra Boğa Hakkında BilgiYorumlarHümeyra Boğa KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHümeyra Boğa HakkındaHümeyra Boğa Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHümeyra Boğa ÖzgeçmişiHümeyra Boğa RandevuHümeyra Boğa MuayenehaneHümeyra Boğa Muayene ÜcretiHümeyra Boğa ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHümeyra Boğa BulGetirHümeyra Boğa NeredeCep NoHümeyra Boğa UzmanıHümeyra Boğa Özel MuayeneHümeyra Boğa NumarasıHümeyra Boğa Nerede ÇalışıyorHümeyra Boğa GörevliUzmanlıkAileHümeyra Boğa ŞikayetHümeyra Boğa ÖneriHümeyra Boğa EleştiriHastalıklarıYorumlarHümeyra Boğa KimdirSekreterHemşireHümeyra Boğa Yeni BilgileriHümeyra Boğa Hakkında BilgiCerrahHekimHümeyra Boğa AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHümeyra Boğa TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHümeyra Boğa Doğum TarihiİrtibatHümeyra Boğa Tedavi OlanlarSağlıkHümeyra Boğa ÖzgeçmişHümeyra Boğa BiyografiCerrahisiHümeyra Boğa DoktordurHümeyra Boğa Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHümeyra Boğa TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHümeyra Boğa Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 254,457 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır