Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Handan Kellekçi
HANDAN KELLEKÇİ (Adana Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HANDAN KELLEKÇİ (Adana Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. HANDAN KELLEKÇİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. HANDAN KELLEKÇİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HANDAN KELLEKÇİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HANDAN KELLEKÇİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HANDAN KELLEKÇİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HANDAN KELLEKÇİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HANDAN KELLEKÇİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.HANDAN,  KELLEKÇİ,   AdanaHANDAN KELLEKÇİ Muayene ÜcretiHANDAN KELLEKÇİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHANDAN KELLEKÇİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHANDAN KELLEKÇİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHANDAN KELLEKÇİ Hakkında BilgiYorumlarHANDAN KELLEKÇİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHANDAN KELLEKÇİ HakkındaHANDAN KELLEKÇİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHANDAN KELLEKÇİ ÖzgeçmişiHANDAN KELLEKÇİ RandevuHANDAN KELLEKÇİ MuayenehaneHANDAN KELLEKÇİ Muayene ÜcretiHANDAN KELLEKÇİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHANDAN KELLEKÇİ BulGetirHANDAN KELLEKÇİ NeredeCep NoHANDAN KELLEKÇİ UzmanıHANDAN KELLEKÇİ Özel MuayeneHANDAN KELLEKÇİ NumarasıHANDAN KELLEKÇİ Nerede ÇalışıyorHANDAN KELLEKÇİ GörevliUzmanlıkAileHANDAN KELLEKÇİ ŞikayetHANDAN KELLEKÇİ ÖneriHANDAN KELLEKÇİ EleştiriHastalıklarıYorumlarHANDAN KELLEKÇİ KimdirSekreterHemşireHANDAN KELLEKÇİ Yeni BilgileriHANDAN KELLEKÇİ Hakkında BilgiCerrahHekimHANDAN KELLEKÇİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHANDAN KELLEKÇİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHANDAN KELLEKÇİ Doğum TarihiİrtibatHANDAN KELLEKÇİ Tedavi OlanlarSağlıkHANDAN KELLEKÇİ ÖzgeçmişHANDAN KELLEKÇİ BiyografiCerrahisiHANDAN KELLEKÇİ DoktordurHANDAN KELLEKÇİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHANDAN KELLEKÇİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHANDAN KELLEKÇİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,840 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır