Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Erol Çenesizoğlu
EROL ÇENESİZOĞLU (Adana Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EROL ÇENESİZOĞLU (Adana Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. EROL ÇENESİZOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. EROL ÇENESİZOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EROL ÇENESİZOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EROL ÇENESİZOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EROL ÇENESİZOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EROL ÇENESİZOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EROL ÇENESİZOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.EROL,  ÇENESİZOĞLU,   AdanaEROL ÇENESİZOĞLU Muayene ÜcretiEROL ÇENESİZOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEROL ÇENESİZOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEROL ÇENESİZOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEROL ÇENESİZOĞLU Hakkında BilgiYorumlarEROL ÇENESİZOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEROL ÇENESİZOĞLU HakkındaEROL ÇENESİZOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEROL ÇENESİZOĞLU ÖzgeçmişiEROL ÇENESİZOĞLU RandevuEROL ÇENESİZOĞLU MuayenehaneEROL ÇENESİZOĞLU Muayene ÜcretiEROL ÇENESİZOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEROL ÇENESİZOĞLU BulGetirEROL ÇENESİZOĞLU NeredeCep NoEROL ÇENESİZOĞLU UzmanıEROL ÇENESİZOĞLU Özel MuayeneEROL ÇENESİZOĞLU NumarasıEROL ÇENESİZOĞLU Nerede ÇalışıyorEROL ÇENESİZOĞLU GörevliUzmanlıkAileEROL ÇENESİZOĞLU ŞikayetEROL ÇENESİZOĞLU ÖneriEROL ÇENESİZOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarEROL ÇENESİZOĞLU KimdirSekreterHemşireEROL ÇENESİZOĞLU Yeni BilgileriEROL ÇENESİZOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimEROL ÇENESİZOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEROL ÇENESİZOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEROL ÇENESİZOĞLU Doğum TarihiİrtibatEROL ÇENESİZOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkEROL ÇENESİZOĞLU ÖzgeçmişEROL ÇENESİZOĞLU BiyografiCerrahisiEROL ÇENESİZOĞLU DoktordurEROL ÇENESİZOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEROL ÇENESİZOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEROL ÇENESİZOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 56,506 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır