Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ercan Gül
ERCAN GÜL (Adana Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ERCAN GÜL (Adana Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ERCAN GÜL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ERCAN GÜL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ERCAN GÜL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ERCAN GÜL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ERCAN GÜL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ERCAN GÜL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ERCAN GÜL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ERCAN,  GÜL,   AdanaERCAN GÜL Muayene ÜcretiERCAN GÜL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerERCAN GÜL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriERCAN GÜL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarERCAN GÜL Hakkında BilgiYorumlarERCAN GÜL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiERCAN GÜL HakkındaERCAN GÜL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıERCAN GÜL ÖzgeçmişiERCAN GÜL RandevuERCAN GÜL MuayenehaneERCAN GÜL Muayene ÜcretiERCAN GÜL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraERCAN GÜL BulGetirERCAN GÜL NeredeCep NoERCAN GÜL UzmanıERCAN GÜL Özel MuayeneERCAN GÜL NumarasıERCAN GÜL Nerede ÇalışıyorERCAN GÜL GörevliUzmanlıkAileERCAN GÜL ŞikayetERCAN GÜL ÖneriERCAN GÜL EleştiriHastalıklarıYorumlarERCAN GÜL KimdirSekreterHemşireERCAN GÜL Yeni BilgileriERCAN GÜL Hakkında BilgiCerrahHekimERCAN GÜL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikERCAN GÜL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviERCAN GÜL Doğum TarihiİrtibatERCAN GÜL Tedavi OlanlarSağlıkERCAN GÜL ÖzgeçmişERCAN GÜL BiyografiCerrahisiERCAN GÜL DoktordurERCAN GÜL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıERCAN GÜL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirERCAN GÜL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,094 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır