Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Yaşar Gül Denli
YAŞAR GÜL DENLİ (Adana Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YAŞAR GÜL DENLİ (Adana Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. YAŞAR GÜL DENLİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. YAŞAR GÜL DENLİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YAŞAR GÜL DENLİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YAŞAR GÜL DENLİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YAŞAR GÜL DENLİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YAŞAR GÜL DENLİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YAŞAR GÜL DENLİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.YAŞAR,  GÜL,  DENLİ,   AdanaYAŞAR GÜL DENLİ Muayene ÜcretiYAŞAR GÜL DENLİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYAŞAR GÜL DENLİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYAŞAR GÜL DENLİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYAŞAR GÜL DENLİ Hakkında BilgiYorumlarYAŞAR GÜL DENLİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYAŞAR GÜL DENLİ HakkındaYAŞAR GÜL DENLİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYAŞAR GÜL DENLİ ÖzgeçmişiYAŞAR GÜL DENLİ RandevuYAŞAR GÜL DENLİ MuayenehaneYAŞAR GÜL DENLİ Muayene ÜcretiYAŞAR GÜL DENLİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYAŞAR GÜL DENLİ BulGetirYAŞAR GÜL DENLİ NeredeCep NoYAŞAR GÜL DENLİ UzmanıYAŞAR GÜL DENLİ Özel MuayeneYAŞAR GÜL DENLİ NumarasıYAŞAR GÜL DENLİ Nerede ÇalışıyorYAŞAR GÜL DENLİ GörevliUzmanlıkAileYAŞAR GÜL DENLİ ŞikayetYAŞAR GÜL DENLİ ÖneriYAŞAR GÜL DENLİ EleştiriHastalıklarıYorumlarYAŞAR GÜL DENLİ KimdirSekreterHemşireYAŞAR GÜL DENLİ Yeni BilgileriYAŞAR GÜL DENLİ Hakkında BilgiCerrahHekimYAŞAR GÜL DENLİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYAŞAR GÜL DENLİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYAŞAR GÜL DENLİ Doğum TarihiİrtibatYAŞAR GÜL DENLİ Tedavi OlanlarSağlıkYAŞAR GÜL DENLİ ÖzgeçmişYAŞAR GÜL DENLİ BiyografiCerrahisiYAŞAR GÜL DENLİ DoktordurYAŞAR GÜL DENLİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYAŞAR GÜL DENLİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYAŞAR GÜL DENLİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 59,228 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır