Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Varol Lütfü Aksungur
Varol Lütfü Aksungur (Adana Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Varol Lütfü Aksungur (Adana Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. Varol Lütfü Aksungur hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. Varol Lütfü Aksungur iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Varol Lütfü Aksungur ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Varol Lütfü Aksungur ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Varol Lütfü Aksungur ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Varol Lütfü Aksungur ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Varol Lütfü Aksungur ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Varol,  Lütfü,  Aksungur,   AdanaVarol Lütfü Aksungur Muayene ÜcretiVarol Lütfü Aksungur Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerVarol Lütfü Aksungur Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriVarol Lütfü Aksungur ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarVarol Lütfü Aksungur Hakkında BilgiYorumlarVarol Lütfü Aksungur KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiVarol Lütfü Aksungur HakkındaVarol Lütfü Aksungur Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıVarol Lütfü Aksungur ÖzgeçmişiVarol Lütfü Aksungur RandevuVarol Lütfü Aksungur MuayenehaneVarol Lütfü Aksungur Muayene ÜcretiVarol Lütfü Aksungur ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraVarol Lütfü Aksungur BulGetirVarol Lütfü Aksungur NeredeCep NoVarol Lütfü Aksungur UzmanıVarol Lütfü Aksungur Özel MuayeneVarol Lütfü Aksungur NumarasıVarol Lütfü Aksungur Nerede ÇalışıyorVarol Lütfü Aksungur GörevliUzmanlıkAileVarol Lütfü Aksungur ŞikayetVarol Lütfü Aksungur ÖneriVarol Lütfü Aksungur EleştiriHastalıklarıYorumlarVarol Lütfü Aksungur KimdirSekreterHemşireVarol Lütfü Aksungur Yeni BilgileriVarol Lütfü Aksungur Hakkında BilgiCerrahHekimVarol Lütfü Aksungur AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikVarol Lütfü Aksungur TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviVarol Lütfü Aksungur Doğum TarihiİrtibatVarol Lütfü Aksungur Tedavi OlanlarSağlıkVarol Lütfü Aksungur ÖzgeçmişVarol Lütfü Aksungur BiyografiCerrahisiVarol Lütfü Aksungur DoktordurVarol Lütfü Aksungur Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıVarol Lütfü Aksungur TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirVarol Lütfü Aksungur Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,289 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır