Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Burcu Duyur Çakit
BURCU DUYUR ÇAKIT (Ankara Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BURCU DUYUR ÇAKIT (Ankara Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. BURCU DUYUR ÇAKIT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. BURCU DUYUR ÇAKIT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BURCU DUYUR ÇAKIT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BURCU DUYUR ÇAKIT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BURCU DUYUR ÇAKIT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BURCU DUYUR ÇAKIT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BURCU DUYUR ÇAKIT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.BURCU,  DUYUR,  ÇAKIT,   AnkaraBURCU DUYUR ÇAKIT Muayene ÜcretiBURCU DUYUR ÇAKIT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBURCU DUYUR ÇAKIT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBURCU DUYUR ÇAKIT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBURCU DUYUR ÇAKIT Hakkında BilgiYorumlarBURCU DUYUR ÇAKIT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBURCU DUYUR ÇAKIT HakkındaBURCU DUYUR ÇAKIT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBURCU DUYUR ÇAKIT ÖzgeçmişiBURCU DUYUR ÇAKIT RandevuBURCU DUYUR ÇAKIT MuayenehaneBURCU DUYUR ÇAKIT Muayene ÜcretiBURCU DUYUR ÇAKIT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBURCU DUYUR ÇAKIT BulGetirBURCU DUYUR ÇAKIT NeredeCep NoBURCU DUYUR ÇAKIT UzmanıBURCU DUYUR ÇAKIT Özel MuayeneBURCU DUYUR ÇAKIT NumarasıBURCU DUYUR ÇAKIT Nerede ÇalışıyorBURCU DUYUR ÇAKIT GörevliUzmanlıkAileBURCU DUYUR ÇAKIT ŞikayetBURCU DUYUR ÇAKIT ÖneriBURCU DUYUR ÇAKIT EleştiriHastalıklarıYorumlarBURCU DUYUR ÇAKIT KimdirSekreterHemşireBURCU DUYUR ÇAKIT Yeni BilgileriBURCU DUYUR ÇAKIT Hakkında BilgiCerrahHekimBURCU DUYUR ÇAKIT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBURCU DUYUR ÇAKIT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBURCU DUYUR ÇAKIT Doğum TarihiİrtibatBURCU DUYUR ÇAKIT Tedavi OlanlarSağlıkBURCU DUYUR ÇAKIT ÖzgeçmişBURCU DUYUR ÇAKIT BiyografiCerrahisiBURCU DUYUR ÇAKIT DoktordurBURCU DUYUR ÇAKIT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBURCU DUYUR ÇAKIT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBURCU DUYUR ÇAKIT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikselTipveRehabilitasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Ankara / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 49,042 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır