Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Mehmet Karakaş
Mehmet Karakaş (Adana Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mehmet Karakaş (Adana Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. Mehmet Karakaş hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. Mehmet Karakaş iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mehmet Karakaş ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mehmet Karakaş ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mehmet Karakaş ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mehmet Karakaş ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mehmet Karakaş ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Mehmet,  Karakaş,   AdanaMehmet Karakaş Muayene ÜcretiMehmet Karakaş Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMehmet Karakaş Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMehmet Karakaş ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMehmet Karakaş Hakkında BilgiYorumlarMehmet Karakaş KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMehmet Karakaş HakkındaMehmet Karakaş Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMehmet Karakaş ÖzgeçmişiMehmet Karakaş RandevuMehmet Karakaş MuayenehaneMehmet Karakaş Muayene ÜcretiMehmet Karakaş ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMehmet Karakaş BulGetirMehmet Karakaş NeredeCep NoMehmet Karakaş UzmanıMehmet Karakaş Özel MuayeneMehmet Karakaş NumarasıMehmet Karakaş Nerede ÇalışıyorMehmet Karakaş GörevliUzmanlıkAileMehmet Karakaş ŞikayetMehmet Karakaş ÖneriMehmet Karakaş EleştiriHastalıklarıYorumlarMehmet Karakaş KimdirSekreterHemşireMehmet Karakaş Yeni BilgileriMehmet Karakaş Hakkında BilgiCerrahHekimMehmet Karakaş AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMehmet Karakaş TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMehmet Karakaş Doğum TarihiİrtibatMehmet Karakaş Tedavi OlanlarSağlıkMehmet Karakaş ÖzgeçmişMehmet Karakaş BiyografiCerrahisiMehmet Karakaş DoktordurMehmet Karakaş Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMehmet Karakaş TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMehmet Karakaş Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,069 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır