Doktor Bilgileri

Dr. Gül Fennibilek
Gül Fennibilek (Adana Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Gül Fennibilek (Adana Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Gül Fennibilek hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Gül Fennibilek iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Gül Fennibilek ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Gül Fennibilek ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Gül Fennibilek ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Gül Fennibilek ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Gül Fennibilek ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Gül,  Fennibilek,   AdanaGül Fennibilek Muayene ÜcretiGül Fennibilek Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGül Fennibilek Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGül Fennibilek ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGül Fennibilek Hakkında BilgiYorumlarGül Fennibilek KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGül Fennibilek HakkındaGül Fennibilek Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGül Fennibilek ÖzgeçmişiGül Fennibilek RandevuGül Fennibilek MuayenehaneGül Fennibilek Muayene ÜcretiGül Fennibilek ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGül Fennibilek BulGetirGül Fennibilek NeredeCep NoGül Fennibilek UzmanıGül Fennibilek Özel MuayeneGül Fennibilek NumarasıGül Fennibilek Nerede ÇalışıyorGül Fennibilek GörevliUzmanlıkAileGül Fennibilek ŞikayetGül Fennibilek ÖneriGül Fennibilek EleştiriHastalıklarıYorumlarGül Fennibilek KimdirSekreterHemşireGül Fennibilek Yeni BilgileriGül Fennibilek Hakkında BilgiCerrahHekimGül Fennibilek AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGül Fennibilek TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGül Fennibilek Doğum TarihiİrtibatGül Fennibilek Tedavi OlanlarSağlıkGül Fennibilek ÖzgeçmişGül Fennibilek BiyografiCerrahisiGül Fennibilek DoktordurGül Fennibilek Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGül Fennibilek TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGül Fennibilek Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 49,148 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır