Doktor Bilgileri

Dr. Esra İnan Doğan
Esra İnan Doğan (Adana Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Esra İnan Doğan (Adana Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Esra İnan Doğan hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Esra İnan Doğan iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Esra İnan Doğan ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Esra İnan Doğan ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Esra İnan Doğan ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Esra İnan Doğan ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Esra İnan Doğan ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Esra,  İnan,  Doğan,   AdanaEsra İnan Doğan Muayene ÜcretiEsra İnan Doğan Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEsra İnan Doğan Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEsra İnan Doğan ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEsra İnan Doğan Hakkında BilgiYorumlarEsra İnan Doğan KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEsra İnan Doğan HakkındaEsra İnan Doğan Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEsra İnan Doğan ÖzgeçmişiEsra İnan Doğan RandevuEsra İnan Doğan MuayenehaneEsra İnan Doğan Muayene ÜcretiEsra İnan Doğan ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEsra İnan Doğan BulGetirEsra İnan Doğan NeredeCep NoEsra İnan Doğan UzmanıEsra İnan Doğan Özel MuayeneEsra İnan Doğan NumarasıEsra İnan Doğan Nerede ÇalışıyorEsra İnan Doğan GörevliUzmanlıkAileEsra İnan Doğan ŞikayetEsra İnan Doğan ÖneriEsra İnan Doğan EleştiriHastalıklarıYorumlarEsra İnan Doğan KimdirSekreterHemşireEsra İnan Doğan Yeni BilgileriEsra İnan Doğan Hakkında BilgiCerrahHekimEsra İnan Doğan AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEsra İnan Doğan TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEsra İnan Doğan Doğum TarihiİrtibatEsra İnan Doğan Tedavi OlanlarSağlıkEsra İnan Doğan ÖzgeçmişEsra İnan Doğan BiyografiCerrahisiEsra İnan Doğan DoktordurEsra İnan Doğan Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEsra İnan Doğan TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEsra İnan Doğan Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,842 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır