Doktor Bilgileri

Dr. Selma Sönmezoğlu
SELMA SÖNMEZOĞLU (Adana Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SELMA SÖNMEZOĞLU (Adana Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SELMA SÖNMEZOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SELMA SÖNMEZOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SELMA SÖNMEZOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SELMA SÖNMEZOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SELMA SÖNMEZOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SELMA SÖNMEZOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SELMA SÖNMEZOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SELMA,  SÖNMEZOĞLU,   AdanaSELMA SÖNMEZOĞLU Muayene ÜcretiSELMA SÖNMEZOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSELMA SÖNMEZOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSELMA SÖNMEZOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSELMA SÖNMEZOĞLU Hakkında BilgiYorumlarSELMA SÖNMEZOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSELMA SÖNMEZOĞLU HakkındaSELMA SÖNMEZOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSELMA SÖNMEZOĞLU ÖzgeçmişiSELMA SÖNMEZOĞLU RandevuSELMA SÖNMEZOĞLU MuayenehaneSELMA SÖNMEZOĞLU Muayene ÜcretiSELMA SÖNMEZOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSELMA SÖNMEZOĞLU BulGetirSELMA SÖNMEZOĞLU NeredeCep NoSELMA SÖNMEZOĞLU UzmanıSELMA SÖNMEZOĞLU Özel MuayeneSELMA SÖNMEZOĞLU NumarasıSELMA SÖNMEZOĞLU Nerede ÇalışıyorSELMA SÖNMEZOĞLU GörevliUzmanlıkAileSELMA SÖNMEZOĞLU ŞikayetSELMA SÖNMEZOĞLU ÖneriSELMA SÖNMEZOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarSELMA SÖNMEZOĞLU KimdirSekreterHemşireSELMA SÖNMEZOĞLU Yeni BilgileriSELMA SÖNMEZOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimSELMA SÖNMEZOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSELMA SÖNMEZOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSELMA SÖNMEZOĞLU Doğum TarihiİrtibatSELMA SÖNMEZOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkSELMA SÖNMEZOĞLU ÖzgeçmişSELMA SÖNMEZOĞLU BiyografiCerrahisiSELMA SÖNMEZOĞLU DoktordurSELMA SÖNMEZOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSELMA SÖNMEZOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSELMA SÖNMEZOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,626 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır