Doktor Bilgileri

Dr. Demet Kişlali
DEMET KIŞLALI (Adana Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DEMET KIŞLALI (Adana Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. DEMET KIŞLALI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. DEMET KIŞLALI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DEMET KIŞLALI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DEMET KIŞLALI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DEMET KIŞLALI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DEMET KIŞLALI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DEMET KIŞLALI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.DEMET,  KIŞLALI,   AdanaDEMET KIŞLALI Muayene ÜcretiDEMET KIŞLALI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDEMET KIŞLALI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDEMET KIŞLALI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDEMET KIŞLALI Hakkında BilgiYorumlarDEMET KIŞLALI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDEMET KIŞLALI HakkındaDEMET KIŞLALI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDEMET KIŞLALI ÖzgeçmişiDEMET KIŞLALI RandevuDEMET KIŞLALI MuayenehaneDEMET KIŞLALI Muayene ÜcretiDEMET KIŞLALI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDEMET KIŞLALI BulGetirDEMET KIŞLALI NeredeCep NoDEMET KIŞLALI UzmanıDEMET KIŞLALI Özel MuayeneDEMET KIŞLALI NumarasıDEMET KIŞLALI Nerede ÇalışıyorDEMET KIŞLALI GörevliUzmanlıkAileDEMET KIŞLALI ŞikayetDEMET KIŞLALI ÖneriDEMET KIŞLALI EleştiriHastalıklarıYorumlarDEMET KIŞLALI KimdirSekreterHemşireDEMET KIŞLALI Yeni BilgileriDEMET KIŞLALI Hakkında BilgiCerrahHekimDEMET KIŞLALI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDEMET KIŞLALI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDEMET KIŞLALI Doğum TarihiİrtibatDEMET KIŞLALI Tedavi OlanlarSağlıkDEMET KIŞLALI ÖzgeçmişDEMET KIŞLALI BiyografiCerrahisiDEMET KIŞLALI DoktordurDEMET KIŞLALI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDEMET KIŞLALI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDEMET KIŞLALI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 54,971 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır