Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Vedat AkpInar
Vedat Akpınar (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Vedat Akpınar (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Vedat Akpınar hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Vedat Akpınar iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Vedat Akpınar ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Vedat Akpınar ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Vedat Akpınar ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Vedat Akpınar ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Vedat Akpınar ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Vedat,  Akpınar,   AdanaVedat Akpınar Muayene ÜcretiVedat Akpınar Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerVedat Akpınar Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriVedat Akpınar ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarVedat Akpınar Hakkında BilgiYorumlarVedat Akpınar KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiVedat Akpınar HakkındaVedat Akpınar Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıVedat Akpınar ÖzgeçmişiVedat Akpınar RandevuVedat Akpınar MuayenehaneVedat Akpınar Muayene ÜcretiVedat Akpınar ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraVedat Akpınar BulGetirVedat Akpınar NeredeCep NoVedat Akpınar UzmanıVedat Akpınar Özel MuayeneVedat Akpınar NumarasıVedat Akpınar Nerede ÇalışıyorVedat Akpınar GörevliUzmanlıkAileVedat Akpınar ŞikayetVedat Akpınar ÖneriVedat Akpınar EleştiriHastalıklarıYorumlarVedat Akpınar KimdirSekreterHemşireVedat Akpınar Yeni BilgileriVedat Akpınar Hakkında BilgiCerrahHekimVedat Akpınar AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikVedat Akpınar TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviVedat Akpınar Doğum TarihiİrtibatVedat Akpınar Tedavi OlanlarSağlıkVedat Akpınar ÖzgeçmişVedat Akpınar BiyografiCerrahisiVedat Akpınar DoktordurVedat Akpınar Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıVedat Akpınar TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirVedat Akpınar Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 75,487 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır