Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Nefsal Mar HafIzoğlu
Nefsal Mar Hafızoğlu (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Nefsal Mar Hafızoğlu (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Nefsal Mar Hafızoğlu hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Nefsal Mar Hafızoğlu iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Nefsal Mar Hafızoğlu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Nefsal Mar Hafızoğlu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Nefsal Mar Hafızoğlu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Nefsal Mar Hafızoğlu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Nefsal Mar Hafızoğlu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Nefsal,  Mar,  Hafızoğlu,   AdanaNefsal Mar Hafızoğlu Muayene ÜcretiNefsal Mar Hafızoğlu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNefsal Mar Hafızoğlu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNefsal Mar Hafızoğlu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNefsal Mar Hafızoğlu Hakkında BilgiYorumlarNefsal Mar Hafızoğlu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNefsal Mar Hafızoğlu HakkındaNefsal Mar Hafızoğlu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNefsal Mar Hafızoğlu ÖzgeçmişiNefsal Mar Hafızoğlu RandevuNefsal Mar Hafızoğlu MuayenehaneNefsal Mar Hafızoğlu Muayene ÜcretiNefsal Mar Hafızoğlu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNefsal Mar Hafızoğlu BulGetirNefsal Mar Hafızoğlu NeredeCep NoNefsal Mar Hafızoğlu UzmanıNefsal Mar Hafızoğlu Özel MuayeneNefsal Mar Hafızoğlu NumarasıNefsal Mar Hafızoğlu Nerede ÇalışıyorNefsal Mar Hafızoğlu GörevliUzmanlıkAileNefsal Mar Hafızoğlu ŞikayetNefsal Mar Hafızoğlu ÖneriNefsal Mar Hafızoğlu EleştiriHastalıklarıYorumlarNefsal Mar Hafızoğlu KimdirSekreterHemşireNefsal Mar Hafızoğlu Yeni BilgileriNefsal Mar Hafızoğlu Hakkında BilgiCerrahHekimNefsal Mar Hafızoğlu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNefsal Mar Hafızoğlu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNefsal Mar Hafızoğlu Doğum TarihiİrtibatNefsal Mar Hafızoğlu Tedavi OlanlarSağlıkNefsal Mar Hafızoğlu ÖzgeçmişNefsal Mar Hafızoğlu BiyografiCerrahisiNefsal Mar Hafızoğlu DoktordurNefsal Mar Hafızoğlu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNefsal Mar Hafızoğlu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNefsal Mar Hafızoğlu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 76,086 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır