Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Ahmet Hilal
AHMET HİLAL (Adana Adli Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHMET HİLAL (Adana Adli Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. AHMET HİLAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. AHMET HİLAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHMET HİLAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AHMET HİLAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AHMET HİLAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AHMET HİLAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHMET HİLAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.AHMET,  HİLAL,   AdanaAHMET HİLAL Muayene ÜcretiAHMET HİLAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAHMET HİLAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAHMET HİLAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAHMET HİLAL Hakkında BilgiYorumlarAHMET HİLAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAHMET HİLAL HakkındaAHMET HİLAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAHMET HİLAL ÖzgeçmişiAHMET HİLAL RandevuAHMET HİLAL MuayenehaneAHMET HİLAL Muayene ÜcretiAHMET HİLAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAHMET HİLAL BulGetirAHMET HİLAL NeredeCep NoAHMET HİLAL UzmanıAHMET HİLAL Özel MuayeneAHMET HİLAL NumarasıAHMET HİLAL Nerede ÇalışıyorAHMET HİLAL GörevliUzmanlıkAileAHMET HİLAL ŞikayetAHMET HİLAL ÖneriAHMET HİLAL EleştiriHastalıklarıYorumlarAHMET HİLAL KimdirSekreterHemşireAHMET HİLAL Yeni BilgileriAHMET HİLAL Hakkında BilgiCerrahHekimAHMET HİLAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAHMET HİLAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAHMET HİLAL Doğum TarihiİrtibatAHMET HİLAL Tedavi OlanlarSağlıkAHMET HİLAL ÖzgeçmişAHMET HİLAL BiyografiCerrahisiAHMET HİLAL DoktordurAHMET HİLAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAHMET HİLAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAHMET HİLAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAdliTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 66,905 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır