Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mürşit KayacI
Mürşit Kayacı (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mürşit Kayacı (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Mürşit Kayacı hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Mürşit Kayacı iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mürşit Kayacı ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mürşit Kayacı ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mürşit Kayacı ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mürşit Kayacı ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mürşit Kayacı ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Mürşit,  Kayacı,   AdanaMürşit Kayacı Muayene ÜcretiMürşit Kayacı Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMürşit Kayacı Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMürşit Kayacı ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMürşit Kayacı Hakkında BilgiYorumlarMürşit Kayacı KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMürşit Kayacı HakkındaMürşit Kayacı Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMürşit Kayacı ÖzgeçmişiMürşit Kayacı RandevuMürşit Kayacı MuayenehaneMürşit Kayacı Muayene ÜcretiMürşit Kayacı ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMürşit Kayacı BulGetirMürşit Kayacı NeredeCep NoMürşit Kayacı UzmanıMürşit Kayacı Özel MuayeneMürşit Kayacı NumarasıMürşit Kayacı Nerede ÇalışıyorMürşit Kayacı GörevliUzmanlıkAileMürşit Kayacı ŞikayetMürşit Kayacı ÖneriMürşit Kayacı EleştiriHastalıklarıYorumlarMürşit Kayacı KimdirSekreterHemşireMürşit Kayacı Yeni BilgileriMürşit Kayacı Hakkında BilgiCerrahHekimMürşit Kayacı AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMürşit Kayacı TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMürşit Kayacı Doğum TarihiİrtibatMürşit Kayacı Tedavi OlanlarSağlıkMürşit Kayacı ÖzgeçmişMürşit Kayacı BiyografiCerrahisiMürşit Kayacı DoktordurMürşit Kayacı Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMürşit Kayacı TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMürşit Kayacı Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 52,197 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır