Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mutlu Kasar
Mutlu Kasar (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mutlu Kasar (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Mutlu Kasar hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Mutlu Kasar iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mutlu Kasar ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mutlu Kasar ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mutlu Kasar ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mutlu Kasar ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mutlu Kasar ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Mutlu,  Kasar,   AdanaMutlu Kasar Muayene ÜcretiMutlu Kasar Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMutlu Kasar Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMutlu Kasar ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMutlu Kasar Hakkında BilgiYorumlarMutlu Kasar KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMutlu Kasar HakkındaMutlu Kasar Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMutlu Kasar ÖzgeçmişiMutlu Kasar RandevuMutlu Kasar MuayenehaneMutlu Kasar Muayene ÜcretiMutlu Kasar ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMutlu Kasar BulGetirMutlu Kasar NeredeCep NoMutlu Kasar UzmanıMutlu Kasar Özel MuayeneMutlu Kasar NumarasıMutlu Kasar Nerede ÇalışıyorMutlu Kasar GörevliUzmanlıkAileMutlu Kasar ŞikayetMutlu Kasar ÖneriMutlu Kasar EleştiriHastalıklarıYorumlarMutlu Kasar KimdirSekreterHemşireMutlu Kasar Yeni BilgileriMutlu Kasar Hakkında BilgiCerrahHekimMutlu Kasar AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMutlu Kasar TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMutlu Kasar Doğum TarihiİrtibatMutlu Kasar Tedavi OlanlarSağlıkMutlu Kasar ÖzgeçmişMutlu Kasar BiyografiCerrahisiMutlu Kasar DoktordurMutlu Kasar Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMutlu Kasar TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMutlu Kasar Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,165 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır