Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mustafa Vahit Akay
Mustafa Vahit Akay (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mustafa Vahit Akay (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Mustafa Vahit Akay hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Mustafa Vahit Akay iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mustafa Vahit Akay ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mustafa Vahit Akay ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mustafa Vahit Akay ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mustafa Vahit Akay ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mustafa Vahit Akay ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Mustafa,  Vahit,  Akay,   AdanaMustafa Vahit Akay Muayene ÜcretiMustafa Vahit Akay Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMustafa Vahit Akay Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMustafa Vahit Akay ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMustafa Vahit Akay Hakkında BilgiYorumlarMustafa Vahit Akay KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMustafa Vahit Akay HakkındaMustafa Vahit Akay Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMustafa Vahit Akay ÖzgeçmişiMustafa Vahit Akay RandevuMustafa Vahit Akay MuayenehaneMustafa Vahit Akay Muayene ÜcretiMustafa Vahit Akay ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMustafa Vahit Akay BulGetirMustafa Vahit Akay NeredeCep NoMustafa Vahit Akay UzmanıMustafa Vahit Akay Özel MuayeneMustafa Vahit Akay NumarasıMustafa Vahit Akay Nerede ÇalışıyorMustafa Vahit Akay GörevliUzmanlıkAileMustafa Vahit Akay ŞikayetMustafa Vahit Akay ÖneriMustafa Vahit Akay EleştiriHastalıklarıYorumlarMustafa Vahit Akay KimdirSekreterHemşireMustafa Vahit Akay Yeni BilgileriMustafa Vahit Akay Hakkında BilgiCerrahHekimMustafa Vahit Akay AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMustafa Vahit Akay TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMustafa Vahit Akay Doğum TarihiİrtibatMustafa Vahit Akay Tedavi OlanlarSağlıkMustafa Vahit Akay ÖzgeçmişMustafa Vahit Akay BiyografiCerrahisiMustafa Vahit Akay DoktordurMustafa Vahit Akay Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMustafa Vahit Akay TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMustafa Vahit Akay Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 61,703 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır