Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mehmet Erkoç
Mehmet Erkoç (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mehmet Erkoç (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Mehmet Erkoç hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Mehmet Erkoç iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mehmet Erkoç ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mehmet Erkoç ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mehmet Erkoç ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mehmet Erkoç ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mehmet Erkoç ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Mehmet,  Erkoç,   AdanaMehmet Erkoç Muayene ÜcretiMehmet Erkoç Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMehmet Erkoç Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMehmet Erkoç ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMehmet Erkoç Hakkında BilgiYorumlarMehmet Erkoç KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMehmet Erkoç HakkındaMehmet Erkoç Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMehmet Erkoç ÖzgeçmişiMehmet Erkoç RandevuMehmet Erkoç MuayenehaneMehmet Erkoç Muayene ÜcretiMehmet Erkoç ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMehmet Erkoç BulGetirMehmet Erkoç NeredeCep NoMehmet Erkoç UzmanıMehmet Erkoç Özel MuayeneMehmet Erkoç NumarasıMehmet Erkoç Nerede ÇalışıyorMehmet Erkoç GörevliUzmanlıkAileMehmet Erkoç ŞikayetMehmet Erkoç ÖneriMehmet Erkoç EleştiriHastalıklarıYorumlarMehmet Erkoç KimdirSekreterHemşireMehmet Erkoç Yeni BilgileriMehmet Erkoç Hakkında BilgiCerrahHekimMehmet Erkoç AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMehmet Erkoç TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMehmet Erkoç Doğum TarihiİrtibatMehmet Erkoç Tedavi OlanlarSağlıkMehmet Erkoç ÖzgeçmişMehmet Erkoç BiyografiCerrahisiMehmet Erkoç DoktordurMehmet Erkoç Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMehmet Erkoç TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMehmet Erkoç Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 92,071 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır