Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Koray FakIoğlu
Koray Fakıoğlu (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Koray Fakıoğlu (Adana İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Koray Fakıoğlu hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Koray Fakıoğlu iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Koray Fakıoğlu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Koray Fakıoğlu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Koray Fakıoğlu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Koray Fakıoğlu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Koray Fakıoğlu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Koray,  Fakıoğlu,   AdanaKoray Fakıoğlu Muayene ÜcretiKoray Fakıoğlu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKoray Fakıoğlu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKoray Fakıoğlu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKoray Fakıoğlu Hakkında BilgiYorumlarKoray Fakıoğlu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKoray Fakıoğlu HakkındaKoray Fakıoğlu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKoray Fakıoğlu ÖzgeçmişiKoray Fakıoğlu RandevuKoray Fakıoğlu MuayenehaneKoray Fakıoğlu Muayene ÜcretiKoray Fakıoğlu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKoray Fakıoğlu BulGetirKoray Fakıoğlu NeredeCep NoKoray Fakıoğlu UzmanıKoray Fakıoğlu Özel MuayeneKoray Fakıoğlu NumarasıKoray Fakıoğlu Nerede ÇalışıyorKoray Fakıoğlu GörevliUzmanlıkAileKoray Fakıoğlu ŞikayetKoray Fakıoğlu ÖneriKoray Fakıoğlu EleştiriHastalıklarıYorumlarKoray Fakıoğlu KimdirSekreterHemşireKoray Fakıoğlu Yeni BilgileriKoray Fakıoğlu Hakkında BilgiCerrahHekimKoray Fakıoğlu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKoray Fakıoğlu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKoray Fakıoğlu Doğum TarihiİrtibatKoray Fakıoğlu Tedavi OlanlarSağlıkKoray Fakıoğlu ÖzgeçmişKoray Fakıoğlu BiyografiCerrahisiKoray Fakıoğlu DoktordurKoray Fakıoğlu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKoray Fakıoğlu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKoray Fakıoğlu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 55,849 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır