Doktor Bilgileri

Dr. İbrahim Murat Kuru
İbrahim Murat Kuru (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İbrahim Murat Kuru (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İbrahim Murat Kuru hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İbrahim Murat Kuru iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İbrahim Murat Kuru ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İbrahim Murat Kuru ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İbrahim Murat Kuru ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İbrahim Murat Kuru ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İbrahim Murat Kuru ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İbrahim,  Murat,  Kuru,   Adanaİbrahim Murat Kuru Muayene Ücretiİbrahim Murat Kuru Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİbrahim Murat Kuru Hangi Hastanede GörevliÇalışma Saatleriİbrahim Murat Kuru ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİbrahim Murat Kuru Hakkında BilgiYorumlarİbrahim Murat Kuru KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum Ücretiİbrahim Murat Kuru Hakkındaİbrahim Murat Kuru Muayene Ücreti 2016Doğum Uzmanıİbrahim Murat Kuru Özgeçmişiİbrahim Murat Kuru Randevuİbrahim Murat Kuru Muayenehaneİbrahim Murat Kuru Muayene Ücretiİbrahim Murat Kuru ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİbrahim Murat Kuru BulGetirİbrahim Murat Kuru NeredeCep Noİbrahim Murat Kuru Uzmanıİbrahim Murat Kuru Özel Muayeneİbrahim Murat Kuru Numarasıİbrahim Murat Kuru Nerede Çalışıyorİbrahim Murat Kuru GörevliUzmanlıkAileİbrahim Murat Kuru Şikayetİbrahim Murat Kuru Öneriİbrahim Murat Kuru EleştiriHastalıklarıYorumlarİbrahim Murat Kuru KimdirSekreterHemşireİbrahim Murat Kuru Yeni Bilgileriİbrahim Murat Kuru Hakkında BilgiCerrahHekimİbrahim Murat Kuru AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİbrahim Murat Kuru TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik Tedaviİbrahim Murat Kuru Doğum Tarihiİrtibatİbrahim Murat Kuru Tedavi OlanlarSağlıkİbrahim Murat Kuru Özgeçmişİbrahim Murat Kuru BiyografiCerrahisiİbrahim Murat Kuru Doktordurİbrahim Murat Kuru Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİbrahim Murat Kuru TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİbrahim Murat Kuru Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 57,738 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır