Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Erkan Topuz
Erkan Topuz (İstanbul Onkoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Erkan Topuz (İstanbul Onkoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.
TAGLAR: Prof.Dr.Erkan,  Topuz,   İstanbulErkan Topuz Muayene ÜcretiErkan Topuz Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerErkan Topuz Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriErkan Topuz ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarErkan Topuz Hakkında BilgiYorumlarErkan Topuz KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiErkan Topuz HakkındaErkan Topuz Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıErkan Topuz ÖzgeçmişiErkan Topuz RandevuErkan Topuz MuayenehaneErkan Topuz Muayene ÜcretiErkan Topuz ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraErkan Topuz BulGetirErkan Topuz NeredeCep NoErkan Topuz UzmanıErkan Topuz Özel MuayeneErkan Topuz NumarasıErkan Topuz Nerede ÇalışıyorErkan Topuz GörevliUzmanlıkAileErkan Topuz ŞikayetErkan Topuz ÖneriErkan Topuz EleştiriHastalıklarıYorumlarErkan Topuz KimdirSekreterHemşireErkan Topuz Yeni BilgileriErkan Topuz Hakkında BilgiCerrahHekimErkan Topuz AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikErkan Topuz TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviErkan Topuz Doğum TarihiİrtibatErkan Topuz Tedavi OlanlarSağlıkErkan Topuz ÖzgeçmişErkan Topuz BiyografiCerrahisiErkan Topuz DoktordurErkan Topuz Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıErkan Topuz TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirErkan Topuz Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOnkolojiİstanbul,  Tıp,  Fakültesi,  Hastanesi,  0,  212,  534,  00,  00,  İstanbul,  Tıp,  Fakültesi,  Hastanesi,  0,  212,  534,  00,  00,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (212) 534 0000
Faks Numarası
0 (212) 534 0000
Hastane Telefonu
0 (212) 534 0000
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 1.677 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Her 25 kişiden 1’i astım hastasıdır.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2017 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır