Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Serkan Poyraz
Serkan Poyraz (Adana Göz Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Serkan Poyraz (Adana Göz Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Serkan Poyraz hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Serkan Poyraz iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.
TAGLAR: Uzm.Dr.Serkan,  Poyraz,   AdanaSerkan Poyraz Muayene ÜcretiSerkan Poyraz Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSerkan Poyraz Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSerkan Poyraz ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSerkan Poyraz Hakkında BilgiYorumlarSerkan Poyraz KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSerkan Poyraz HakkındaSerkan Poyraz Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSerkan Poyraz ÖzgeçmişiSerkan Poyraz RandevuSerkan Poyraz MuayenehaneSerkan Poyraz Muayene ÜcretiSerkan Poyraz ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSerkan Poyraz BulGetirSerkan Poyraz NeredeCep NoSerkan Poyraz UzmanıSerkan Poyraz Özel MuayeneSerkan Poyraz NumarasıSerkan Poyraz Nerede ÇalışıyorSerkan Poyraz GörevliUzmanlıkAileSerkan Poyraz ŞikayetSerkan Poyraz ÖneriSerkan Poyraz EleştiriHastalıklarıYorumlarSerkan Poyraz KimdirSekreterHemşireSerkan Poyraz Yeni BilgileriSerkan Poyraz Hakkında BilgiCerrahHekimSerkan Poyraz AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSerkan Poyraz TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSerkan Poyraz Doğum TarihiİrtibatSerkan Poyraz Tedavi OlanlarSağlıkSerkan Poyraz ÖzgeçmişSerkan Poyraz BiyografiCerrahisiSerkan Poyraz DoktordurSerkan Poyraz Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSerkan Poyraz TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSerkan Poyraz Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGözHastalıklarıUzmanıÇukurova,  Dr,  Aşkım,  Tüfekçi,  Devlet,  Hastanesi,  Hacı,  Ömer,  Sabancı,  Caddesi,  Seyhan,  01160,  Adana,  Çukurova,  Dr,  Aşkım,  Tüfekçi,  Devlet,  Hastanesi,  Hacı,  Ömer,  Sabancı,  Caddesi,  Seyhan,  01160,  ADANA,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (322) 225 9329
Faks Numarası
0 (322) 225 3758
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 3.769 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Nefeslerinizi sayın: Eğer dakikada 15 kez ve daha altında nefes alıp veriyorsanız sağlıklı ciğerlere sahipsiniz demek… Eğer 25 kez nefes alıp veriyorsanız o zaman sağlığınıza dikkat etmelisiniz.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2017 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır